הפקת אירועים עסקיים זה הצג החזק שלנו!

אנו במועדון הפאזל מבינים את חשיבות גודל האירוע , ולכן צוות הפאזל ירכיב עבורכם את החבילה המושלמת והמותאמת לצרכים שלכם , לתקציב , ולכמות המוזמנים.

פאזל פורשת לרשותכם את שירותיה כגון , מערכת הגברה חדישה תפריט עשיר ומגוון , פינות ישיבה לפי בחירת הלקוח\וסידור שולחנות +עיצוב מפות וסכום , תאורה מקצועית שתקפיץ לכם את האווירה.

אירועים עסקיים!

  • Dj מקצועי
  • שירותי בר + שירותי מזיגה ברמן לכול 50 אנשים
  • תפריט אוכל + קינוחים , הגשה על שולחנות מלצרים + הגשת בופה סגנון + תאורה איכותית וחדישה
  • אבטחה!
  • חנייה במקום בשפע
  • פינה שקטה ונפרדת + פינת קפה ואספרסו
  • מנהל ערב הנמצא במקום וילווה אותכם מתחילת האירוע ועד סופו
  • צלם מקצוועי + צילום סטילס ומגנטים שיתעד לכם את כול מהלך האירוע.
  • מסך ענק + מקרן להקרנה!

הפקת אירוע עסקי

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בהפקת אירועים עסקיים במיוחד בחברות גדולות וממותגות. הפקת אירועים עסקיים לרוב נעשית על מנת לשים דגש על מוצר או שירות מסוים של החברה, השקת מוצר חדש, כנס, ימי עיון, סדנאת מנהלים וכו'. על מנת להפיק אירועים אלא יש צורך במפיק אירועים מקצועי ובעל ניסיון אשר דואג לכל הפרטים כמה חודשים מראש.

מהו אירוע עסקי?

אירוע עסקי הוא אירוע  מטעם החברה עצמה. אירוע זה יכול להיות השקת מוצר או שירות חדש, ימי עיון, סדנת מנהלים, כנס, סדנת מנהלים ואף סדנאות לימי גיבוש וכיף. האירועים נעשים על בסיס קבוע וכוללות תקציבים שונים בהתאם לסוג האירוע. על מנת להפיק אירועים כאלה יש צורך בשירותי מפיק אירועים אשר ידאג לכל הדברים הקטנים שיש לעשות בטרם קיום האירוע עצמו.

מה דורשת הפקת אירועים עסקיים?

הפקת אירועים עסקיים דורשת תיאומים שונים והכוונות אשר מפיק האירועים אחראי עליהם במהלך הפקת האירוע עצמו. על המפיק לדאוג לאוכל והשתייה באירוע, למוזיקה, לתאורה, לאטרקציות ולמהלך האירוע עצמו. במהלך ארגון האירוע עצמו בזמן קצר עליו להפיקו בצורה מושלמת ללא כל טעויות, במיוחד שמדובר על אירוע גדול ומשמעותי שעלה לא מעט כסף. הצלחת האירוע היא הצלחת החברה, ולכן חשוב שכל אירוע שנעשה בין אם הוא קטן או גדול יעשה על הצד הטוב ביותר, על מנת שיקשר עם שם החברה לטובה ויוסיף לחברה נקודות זכות אצל לקוחות וספקים שונים.

מה ההבדל בין הפקת אירועים פרטיים לאירועים עסקיים?

באירוע עסקי בשונה מאירוע פרטי מעורב הרבה כסף והוא נמדד בהתאם להתאם לכמות הכסף שהושקע בו והצלחתו בפועל. לעומת זאת, באירוע פרטי אין מדידה של הצלחת האירוע, גם אם הוא לא הצליח עדיין השמחה של החתן והכלה ושל האורחים יכולה לפצות על כך וכן המתנות שהביאו האורחים. אך באירוע עסקי המצב שונה לחלוטין, האנשים שמגיעים באים למטרה מסוימת וכל תקלה באירוע עלולה לגרום להם לעצבים וחוסר שביעות רצון מהאירוע עד כדי כך שהם יספרו לאנשים אחרים שלא כדאי להם להגיע לאירוע בגלל חוסר השביעות שלהם. דבר זה עשוי להשפיע על האירוע עצמו במיוחד שמדובר על כמות גדולה של אנשים אשר מוזמנת ואשר לדברי הלא מרוצים יש השפעה רבה עליהם. באירוע עסקי אין מקום לטעויות וגם שיש הן לא מתקבלות טוב אצל הלקוחות ובטח שלא אצל החברה עצמה שלא עמדה ביעדיה.

להזמנת הפקת אירועים עסקיים התקשרו עוד היום ושריינו לכם מקום, כי אירוע עסקי עושים עם הטובים ביותר!