החגיגה הגדולה בפתח והמחשבה של כלת השמחה היא איך להפוך את מסיבת הבת מצווה שלה לאירוע הכי מוצלח של בנות השכבה.

רעיונות ייחודיים לאירוע בת מצווה

הקו המנחה הוא להזמין גימיקים או ליצור בת מצווה רעיונות יוצאי דופן במקום של מועדונים לבת מצווה, שאף אחד לא חשב עליהם קודם לכן. או לחלופין לאפשר לחברים ליהנות מכל האופציות שהם אוהבים במיוחד ולכן הם ייהנו באירוע מתחילתו ועד סופו.

אחת האפשרויות היא משחקים כמו שולחן כדורגל או הוקי קרח, משחקים מחשב הכוללים את המשחקים הפופולריים ביותר. כמו כן תמתין בכניסה עמדת שזירת פרחים מהממת והאורחים ייהנו מקשתות, סרטים והמון אופציות צבעוניות יפהפיות.

לימוזינה שחורה או לבנה

גולת הכותרת של נערת הבת מצווה היא להגיע בלימוזינה לחגיגה. נותר לה רק לבחור אם להזמין את הלימוזינה השחורה או הלבנה וכמה מהחברות שלה יצטרפו אליה לאופציה הנפלאה של בת מצווה רעיונות מקוריים. כך הבנות ינועו ברכב ייחודי זה ברחבי העיר וייהנו מהמון פינוקים שימתינו להם ברכב כמו שוקולדים, מאפים, שתייה, מוסיקה טובה והמון הפתעות.

זמר מוביל באירוע הבת מצווה

הנערה מודעת לטעמם של חבריה ומכיוון שכולם אוהבים זמר מסוים או זמרת מדהימה, היא מזמינה אותם לאירוע. בשלב מסוים ובהפתעה מושלמת האמן נכנס לרחבת הריקודים, שר ורוקד עם כולם. רבים מהצעירים משפשפים את עיניהם, כיוון שהם לא מאמינים שאדם זה הגיע למסיבה. החוגגים יוצאים מגדרם וכבר ברגע זה אפשר להכתיר את האירוע כמסיבה הכי טובה בעיר.

קינוחים לכל החברים

אין כמו דברי מתיקה בחגיגה הגדולה, כך נהנים בני הנוער מעמדה של פונדו שוקולד, המון סוכריות גומי בשלל צבעים ובהמון טעמים וגם קינוחי כוסות בטעמים משובחים. בנוסף לכך הבר האקטיבי פעיל ליד רחבת הריקודים ועם המוסיקה המקפיצה, הם נהנים משתייה נפלאה, פירות, שיקים והמון גלידות בטעמים נהדרים.

אם זה בדיוק האירוע שדמיינתם, דברו אתנו וניפגש כדי לתכנן עבור נערת הבת מצווה אירוע שתואם את החלומות שלה. הצוות המקצועי שינהל את המסיבה המושקעת, ידאג לכך שהכול יתבצע על פי ההזמנות.