ההורים מחפשים את המקום המושלם ביותר עבור חגיגת בת המצווה של ביתם שהגיעה למצוות. לכן הם בוחנים כמה אופציות ובוחרים את המקום שיעניק את התמורה המיטבית לכספם והנאה עצומה לכלת השמחה ולחבריה.

מעטפת עבור חגיגת בת מצווה

מועדון לבת מצווה ביבנה מעניק את כל המעטפת של אירוע מסוג זה. מנהלי האירוע חשבו על כל הדברים הגדולים ובעיקר על הדברים הקטנים שהם הערך המוסף של אולם זה. בשלב ראשון הם דואגים להסעה של 55 חברים שמגיעים באמצעות האוטובוס מנקודת המפגש שנקבעה ועד האולם במועד שתואם.

כלת השמחה שמגיעה לאולם, מתקבלת בצורה מרשימה ביותר, היא הולכת על השטיח האדום ונהנית מהזיקוקים ומהקונפטי, כך שאי אפשר להיות אדישים להגעתה.

דואגים לאורחים לאורכו של כל האירוע

קו החשיבה הוא לפנק את האורחים ולהעניק להם את מה שהם אוהבים. כך המשתתפים נהנים משימוש במכונות המשחק שממתינות להם בכניסה, הוקי קרח, כדורגל שולחן, סנוקר ושולחן פינג פונג. בדרך זו הם מחממים את האווירה לקראת האירוע עצמו.

רחבת הריקודים

רחבת הריקודים של מועדון לבת מצווה ביבנה היא גולת הכותרת של המסיבה הנפלאה. הדי ג'יי משמיע את השירים האהובים ביותר על הילדים באמצעות מערכת הגברה מתוחכמת שכוללת אפקטים ולייזרים על גבי מסכים ענקיים כך שכולם נחשפים לכל הטכנולוגיה העכשווית. המוסיקה קוראת לבני הנוער והם נענים בשמחה וממלאים את רחבת הריקודים לפרקי זמן ארוכים בהנאה עצומה.

האביזרים שמחלקים להם במהלך הריקודים כמו הסטיקלייטים והפריטים הזוהרים הנוספים, שרשראות הוואי, בלונים ועוד מוסיפים שמחה רבה בערב שלא יישכח זמן רב.

ניהול האירוע

צוותי הניהול של המסיבה הנערכת בתוך מועדון לבת מצווה ביבנה הם למודי ניסיון ולכן כל הערב מתוקתק באופן מדויק על פי לוח הזמנים שנקבע מראש. הכול מסודר ומאורגן באופן מוקפד לאורכו של כל האירוע.

בין המשתתפים מסתובב צלם מקצועי אשר מנציח את האירוע בתמונות סטילס, במגנטים ובסרטונים אותנטיים.

המאכלים בחגיגת הבת מצווה

השף והטבחים דואגים להכין אוכל טרי בהתאם להזמנה של המארחים. כל האוכל הוא איכותי ועבר בקרה, כדי שהילדים ייהנו ממאכלים נפלאים שאהובים עליהם. כמו כן בר מתוקים המכיל את הממתקים המוצלחים, סוכריות הגומי, שוקולד, קינוחים, שתייה חופשית ועוד.

אם תאריך יום הולדת ה – 12 מתקרב, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מאולם ברמה אחרת, מועדון לבת מצווה ביבנה אשר ישמח את הנערה ואת כל חבריה.

אטרקציות נוספות לבחירה :

הפקת פול מון

מאפרת מקצועית שמציירת על הילדים במגוון צבעים זוהרים באולטרא, בשלל עיצובים .

תותחי אולטרא

תותחי אולטרא

סידור בלונים

במגוון צבעים לפי בחירת הלקוח , בשלל אופציות לדוגמא קשת בלונים בכניסת המועדון , רשת בלונים , מספר הגיל של החוגג ועוד . פיזור בלונים בכל חלל המועדון .

רובוט לד

רובוט שנמצא במהלך הריקודים ברחבה המקושט במגוון לדים זוהרים .

עמדת White Screen Studio

סטודיו נייד לצילום הכולל מגוון אביזרים והדפסת תמונות מגנט.

צלם וודיאו

צלם וודיאו מקצועי הכולל עריכת קליפ .

עמדת USA SWEET

הכוללת בר מעוצב בדונטדים עגולים ומגניבים במגוון טעמים שונים, עוגיות מקרון בשלל צבעים וטעמים במילוים שונים, מיני פנקייק אמרקיאי עם מגוון סירופים.

 *** ניתן לשנות את הרכבי החבילות והאוכל וגם ליצור חבילה על פי דרישה ***

פאזל – מרכיבים לך אירוע

אורי 050-4997704דומיניק 054-7996230

גלריה